About us

شرکت مدیا موج ارتباط، تنها نماینده رسمی و انحصاری کمپانی MMC فرانسه در ایران

شرکت مدیا موج ارتباط از زیر مجموعه های هلدینگ داده های رسا با بیش از ۱۹ سال سابقه درخشان در حوزه فناوری های IT در ایران،  به عنوان نماینده رسمی و انحصاری برند تجهیزات پسیو (MMC (Multimedia-connect فرانسه در حوزه تجهیزات پسیو شبکه (مس – فیبرنوری)  در ایران مشغول به فعالیت می باشد. شایان ذکر است این شرکت موفق به کسب گواهینامه های معتبر در حوزه همکاری با کمپانی MMC فرانسه بوده و همچنین مدرک نمایندگی انحصاری کمپانی MMC فرانسه که توسط این شرکت اخذ گردیده است، در سفارت ایران در کشور فرانسه و همچنین وزارت بازرگانی آن کشور مورد تایید قرار گرفته است.

کمپانی MMC فرانسه به عنوان تولید کننده تمام اجزای شبکه پسیو مس و فیبر، عملکرد و قابلیت اطمینان محصولات را کنترل می کند و سازگاری کامل آنها را به عنوان یک سیستم تضمین می نماید. اعتماد به این برند با گارانتی ویژه و منحصر به فرد ۲۵ساله تکمیل میشود.

به عنوان یک سازنده محصولات پسیو شبکه، Multimedia Connect دارای کارخانجاتی کامل با گواهینامه های ISO برای تولید طیف کامل انواع محصولات است. مراکز تولید کمپانی MMC فرانسه در سراسر اروپا (کشورهای فرانسه، آلمان، ایتالیا، سوئیس، هلند)  با پتانسیل سالیانه ۲۰۰ هزار کیلومتر کابل مسی، CAT5e ، CAT6 ، CAT6a  ، CAT7 ، CAT7a  و CAT8 مشغول به فعالیت هستند. همچنین همین پتانسیل بالا در حوزه فیبر و متعلقات فیبر نوری نیز وجود داشته و مشغول به تولید می باشند.

MMC در ۳ سال اخیر پر فروش ترین برند فرانسه (که به علت حضور برند های معتبر مهمترین بازار تولیدات بازار پسیو در دنیا می باشد) بوده و همچنین جزو ۳ برند برتر تجهیزات پسیو در کل اتحادیه اروپا می باشد.

کلیه محصولات برند MMC  چه به صورت Channel  و چه در حالت Permanent در تست فلوک ، دارای گواهینامه Delta  هستند که یک کمپانی معتبر بازرسی و تست محصولات شبکه در کشور دانمارک است (https://madebydelta.com) به جرات می توان گفت این گواهینامه های اخذ شده با این گستردگی و تنوع در کمتر محصولی در دنیا یافت میشود . علاوه بر این، محصولات MMC  فرانسه دارای گواهینامه های معتبر دیگری مانند ETL، 3P، UL و دیگر موسسات معتبر متولی این امر می باشند که صحت و اعتبار کیفیت منحصر به فرد این محصولات را تایید میکند.

MMC دارای چندین گواهی ثبت اختراع بوده که نشان دهنده پیشتازی آنها در امر تحقیق و توسعه در دنیای محصولات پسیو شبکه می باشد که میتوان به موارد: اولین سازنده کابل CAT8.1 ، اولین سازنده محصولات Toolless  (یا بدون نیاز به ابزار برای نصب )، مخترع و تنها سازنده پلاگ چرخشی شبکه و … اشاره کرد.

Medicom